Polskie Forum MECCG

...czyli tam i z powrotem, by Bilbo Baggins :)
Teraz jest N maja 12, 2024 19:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 22, 2023 0:34 
Offline
Short-event
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 21, 2023 9:25
Posty: 1
Lokalizacja: Stara Ziemia Pukelów
Witajcie i wybaczcie jakieś dwudziestoparoletnie spóźnienie, tym bardziej że żaden ze mnie Czarodziej :wink: . Za starych 'ludzkich' czasów niektórzy z Was znali mnie pod imieniem Robert (czasem na turniejach MECCG). Gdybym był Entem, powiedziałbym że ogarnia mnie zdrzewienie, ale jako Wos walczę raczej ze skamienieniem. Ale jeszcze nie zamieniłem się w całkowicie w milczącego Pukela.
Co sprawiło zatem, że zaczęły mi puszczać kamienie? O tym napiszę w oddzielnym wątku (pełnym groźnych wibracji), natomiast zacznę od bardziej pozytywnego przekazu, czyli od... zaproszenia :) .

Od szeroko rozumianej fantastyki do fascynacji naszą ziemską historią (lub vice versa) droga całkiem niedaleka. Zaryzykuję przypuszczenie, że większość z Was mniej lub bardziej interesuje się rzeczywistymi dziejami, które przecież były niejedną inspiracją dla fikcyjnych światów marzeń.
Tak się składa, że ostatnimi czasy pracuję jako rekonstruktor historyczny w bardzo szacownym muzeum i pragnę Was serdecznie zaprosić na uroczyste otwarcie wystawy plenerowej (którą z resztą mam zaszczyt kierować :lol: ).
Region: Wilanów :freeland:
Site: Tabor Królewski :freehold:
Site path: odkąd zaczęli kopać tramwaj do Wilanowa, może zawierać :borderland: :mrgreen:
https://www.wilanow-palac.pl/tabor_jana ... ziele.html

Na otwarciu 24 czerwca (12.00 - 16.30) będzie duży zlot przebierańców (głównie z XVII wieku), ale jeśli się nie załapiecie, to zapraszam również w inne dni: czwartki (11.00 - 15.30) oraz soboty i niedziele (12.00 - 16.30). Kolejna duża impreza będzie na zamknięcie 16 i 17 września (połączona z mega wystawą o dawnych rzemiosłach) - wówczas site zamienia się w Haven :D .

Pozdrawiam serdecznie
Robert


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL