Polskie Forum MECCG
http://meccg.tolkien.com.pl/forum/

Przyszłość MECCG w Polsce - czas trwania turniejów
http://meccg.tolkien.com.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1312
Strona 1 z 1

Autor:  Ciachu [ Cz sie 23, 2012 0:03 ]
Tytuł:  Przyszłość MECCG w Polsce - czas trwania turniejów

Zgodnie z moimi zapowiedziami w wątku "Turniej bądź inny format naszych spotkań" (http://meccg.tolkien.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1310) odpalam pierwszą ankietę na temat ogólnie pojętej przyszłości naszych spotkań. Każde kolejne ankiety będą dotyczyły naszych ogólnych preferencji i tego, jak chcemy, aby wyglądały turnieje MECCG w Polsce. Zaznaczam, że nie jest to rozpisanie zasad, które będą panowały na wszystkich następnych turniejach - pod tym kątem nie chcę niczego narzucać organizatorom, gdyż to do nich zawsze należy ostatnie słowo. W tej ankiecie bardziej chodzi o to, aby poznać nasze preferencje, które być może pomogą na tyle urozmaicić turnieje, że znów zacznie przyjeżdżać na nie większa liczba osób.

Generalnie ankiety powinny mieć tą zasadę, że są anonimowe, ale byłoby fajnie, gdybyście podpisywali się pod swoimi głosami :-)

Dodatkowym aspektem związanym z niniejszą ankietą jest wątek naszego ogólnego niedosytu dotyczącego innych rozgrywek. Chodzi tu głównie o planszówki, których zawsze jest za mało, ale równie dobrze to mogą być rozgrywki w inne karcianki, paint-balle, ping-pongi, czy piłkarzyki :-)

Autor:  Ciachu [ Cz sie 23, 2012 0:05 ]
Tytuł: 

Od razu odpowiadam: zagłosowałem za opcją czwartek wieczór - niedziela rano, choć generalnie co by się w tym temacie nie postanowiło i tak będę przyjeżdżał :-)
Mój głos jest jednak bardziej powodowany niechęcią do opcji piątek wieczór - poniedziałek rano.

Autor:  Muad'Dib [ Cz sie 23, 2012 8:31 ]
Tytuł: 

Ja oddałem głos na czwartkowy wieczór. Skoro i tak zazwyczaj biorę piątek wolny to mogę po prostu wyjechać w czwartek wieczorem czy po pracy a nie piątek rano.

ps poza wiadomo, że to nie zobowiązuje. Kto nie może przyjechać w czwartek czy piątek tylko dopiero w sobotę to niech się nie zniechęca.

Autor:  Efgard [ Cz sie 23, 2012 9:21 ]
Tytuł: 

Zagłosowałem za tym co jest aktualnie, ponieważ raczej nie miałbym możliwości przyjechać w czwartek, nie mówiąc o pozostawaniu do poniedziałku.

Autor:  Thorin [ Cz sie 23, 2012 16:36 ]
Tytuł: 

czwartek wieczór

Autor:  Vandrer [ Pt sie 31, 2012 13:03 ]
Tytuł: 

Zagłosowałem za dotychczasowym rozwiązaniem. Po prostu inaczej nie dam rady przyjeżdżać, ale niech turniej trwa ile wlezie - najwyżej będę później nań przyjeżdżał czy wcześniej zeń wyjeżdżał.

Autor:  balar [ Pt sie 31, 2012 15:52 ]
Tytuł: 

dla mnie czwartek wieczór. Sądzę że jeśli ktoś musi wziąć wolne w piątek chętnie przyjedzie już w czwartek. :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/