Polskie Forum MECCG
http://meccg.tolkien.com.pl/forum/

Kwestia dotycząca lokalizacji forum
http://meccg.tolkien.com.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=1326
Strona 1 z 1

Autor:  Muad'Dib [ Wt wrz 18, 2012 12:06 ]
Tytuł:  Kwestia dotycząca lokalizacji forum

Chciałbym zacząć tu dyskusję dotyczącą pewnej dosyć istotnej sprawy. Mianowicie chodzi o to, że CoE się rozwija i wygląda na to, że część społeczności przenosi tam swoje fora. Obecnie funkcjonują na CoE społeczność holenderska, niemiecka, francuska, włoska, fińska, kolumbijska. I jestem co jakiś czas molestowany czy nie chcielibyśmy tam stworzyć naszego polskiego zakątka.

Ja generalnie jestem na nie, nie da się ukryć, że nasz poziom zintegrowania z zachodnią społecznością jest znikomy. Większości osób wystarczy do szczęścia nasze polskie poletko. Wszyscy wiedzą, że ja jakoś tam się udzielam itd, organizuję i takie tam bla bla bla ;). Natomiast wydaje mi się, że to jak wygląda nasze forum, że jest łatwe do znalezienia, ilość informacji tutaj zgromadzona, wszystko przemawia za tym, żeby nie ładować się na żadne zagraniczne strony. Jeśli dzieje się coś ważnego i tak tutaj informuję, podaję linki itp. Swoje stanowisko wyłuszczyłem jednak chciałbym poznać zdanie reszty forumowiczów jak się zapatrujecie na utworzenia nowego forum gdzieś tam, bardziej na świat otwartego.

Autor:  Ciachu [ Cz wrz 20, 2012 23:48 ]
Tytuł: 

Paweł, nie sposób się z Tobą nie zgodzić :-)

Również uważam, że przenosiny naszego forum na inne serwery i integracja z braćmi zza Odry nie mają sensu. Jest tak jak mówisz: doskonale wystarcza nam to, co tu mamy: świetną atmosferę, swojską interpretację zasad no i w kraju jesteśmy doskonale rozpoznawalni (oczywiście przez Tych, którzy chcą do nas dotrzeć).

Wydaje mi się, że jedna, dwie lub kilka osób udzielających się na zagranicznych forach jest w zupełności wystarczająca: te osoby i tak przekazują nam wieści ze świata i jest git.

Zatem generalnie: jestem przeciwny jakimkolwiek zmianom w kierunku otwarcia nowego forum i szerszej integracji z braćmi z zachodu.

Autor:  Konrad Klar [ Pt wrz 21, 2012 7:05 ]
Tytuł: 

Jakie (i dla kogo) są korzyści z użycia w tym wypadku zasady:

One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them.


?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/